Hakkımızda

GEÇMİŞTEN GELECEĞE SAĞLIĞA VE SAĞLIĞLIKLI YAŞAMA HOŞ GELDİNİZ

KÖKLÜ BİR GEÇMİŞE SAHİP OLAN 1992 YILINDAN BU GÜNE İSTANBUL PENDİK'TE BAHARAT SEKTÖRÜ İLE İŞE BAŞLAMIŞ OLUP DAHA SONRA BİTKİSEL MACUN VE GIDA TAKVİYESİ ÜRÜNLERİ İLE ELDE ETTİĞİ BAŞARILAR SEKTÖRDE İSMİNDEN SIKÇA SÖZ EDİLEN SEKTÖRÜN LİDERİ VE ÖNCÜSÜ OLMA YOLUNDA BÜYÜMEK VE İLERLEMEKTEDİR.
TEMEL POLİTİKAMIZ "SIFIR HATA"PRENSİBİMİZ VE SÜREKLİ İYİLEŞTİRME ANLAYIŞI DOĞRULTUSUNDA MÜŞTERİLERİMİZE MEMNUN OLSALAR DAHİ DAHA İYİSİNİ VERMEYE ÇALIŞMAKTIR.
ÜRÜNLERİMİZİ ULUSLARARASI NORMLARA VE KALİTE STANDARTLARINA UYGUN OLARAK "MACUN DÜNYASI" MARKASIYLA TÜKETİCİYE HER ZAMAN MÜKEMMELİ SUNMA AMACINDADIR.
HER GEÇEN GÜN DEĞİŞEN VE GELİŞEN TEKNOLOJİ VE BİLİM IŞIĞINDA İNSAN SAĞLIĞINA,GIDA GÜVENLİĞİNE VE KALİTEYE OLAN BAĞLILIĞIMIZ AZAMİ ÖLÇÜDE ÖZEN GÖSTEREREK MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNE UYGUN ÜRÜN VE HİZMETİ SUNMAYI AMAÇ EDİNMİŞTİR.SEKTÖRÜN ÖNCÜSÜ OLMA YOLUNDA ÜRETİM VE PAKETLEMEDE EN SON TEKNOLOJİLERİ YAKALAMAK STANDARTLARI ARTIRMAK İLK HEDEFİMİZDİR.
ULUSLARARASI KALİTE GÜVENCESİ ALTINDA "MACUN DÜNYASI"MARKASIYLA TÜKETİCİYE HER ZAMAN MÜKEMMELİ SUNMA AMACINDADIR.
SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZDEN ÜRÜN VE ÜRÜNLERİMİZ İLE İLGİLİ GENEL MEMNUNİYET VE ŞİKAYETLERİNİ-Zİ,"MACUN DÜNYASI" PLATFORMLARINDA PAYLAŞMANIZI ÖNEMLE ARZ VE RİCA EDERİZ.

MACUN DÜNYASI

Sepetim (0 ürün)

Sepetinizde ürün yok.

İletişime geç
Nasıl yardımcı olabilirim.